درباره زبان دات کام

مجموعه zaban.com در سال 1397 تاسیس شد و با استفاده از مهندسین نرم افزار و مدرسان زبان تلاش کرده تا بتوانند بهترین تجربه ی زبان آموزی را با استفاده از برترین تکنولوژی ها ارایه کند. شعار این مجموعه “متفاوت بیاموز” خود به خوبی گویای استراتژی و برنامه ذهنی موسسان آن می باشد.

zaban.com روشی نوین برای یادگیری زبان انگلیسی به کسانی که می خواهند از اوقات فراغت خود هم برای تفریح هم برای یادگیری استفاده کند ارایه می کند. ابزار های متنوعی که در zaban.com برای کاربران آماده سازی شده تلاش دارند که کمترین فشار یادگیری بر کاربران وارد شده و آنها در حین یادگیری بیشترین لذت را ببرند. به این ترتیب سعی شده تجربه یادگیری برای هر کاربر کاملا سفارشی سازی شود تا منطبق بر علایق و نیازمندی های زندگی و سطح زبان آن شود.

علاوه بر سعی در ارایه ابزار های جدید و سفارشی، تلاش شده بهترین استفاده از وقت های پرت روزانه کاربران صورت گیرد تا حتی مشغول ترین افراد جامه نیز بتوانند سطح زبان خود را ارتقا بدهند.
درا بتدایی ترین فاز شروع به کار مجموعه zaban.com تلاش کردند بیشترین تمرکز را بر روی ایجاد حس علاقه به سایت از طریق ارایه ویدیوهای مورد علاقه ی کاربران داشته باشند، بنابراین می توانیم بگوییم که تمرکز اصلی zaban.com برا ارایه ویدیو زبان اصلی می باشد.
شما می توانید در این سایت همزمان با مشاهده ی فیلم ها و کانال های مورد علاقه ی خود لغات جدیدی را یاد بگیرید که وقت کافی برای مطالعه آنها ندارید.
در این سایت می توانید کتاب هایی که می خواهید لغات آن ها را فرا بگیرید انتخاب کنید. سپس همزمام با مشاهده ی فیلم های مورد علاقه تان لغات مربوط به آن کتاب ها برای شما به نمایش در خواهد آمد.. با این روش می توانید طرز استفاده از آن لغات را به صورت عملی فرا بگیرید.